DX-экспедиции в мае 2024

QRZ:Портал для радиолюбителейEN100LT - 100 лет Харьковскому ТЮЗу

EN100LT - 100 лет Харьковскому ТЮЗу

ДИПЛОМ "100 лет Харьковскому театру для детей и юношества"
Диплом выдается за связи с юбилейной станцией EN100LT и радиолюбителями Харьковской и Львовской областей .Для получения диплома необходимо провести:
- одно QSO с юбилейной станцией EN100LT,
- одно QSO с любой коллективной радиостанцией Украины, в т.ч. детской коллективной р/ст.,
- 10 QSO с радиолюбителями Харькова и Харьковской области,
- 5 QSO с р/л Львова и Львовской области.
+ 0 -

ЛОЗОВА-150

ЛОЗОВА-150

Дні активності з нагоди 150-річчя заснування м. Лозова Харківської обл.
Місто Лозова було засноване в 1869 році як пристанційне селище у зв'язку з будівництвом Курсько-Харківсько-Азовської залізниці. З нагоди ювілейної дати громада радіоаматорів міста і району заснувала диплом "ЛОЗОВА-150".
Дні активності проводяться з 01 по 16 вересня 2019 року.
Для отримання диплому "ЛОЗОВА-150" необхідно набрати 150 пунктів за радіоз'вязки з радіоаматорами міста Лозова (URDA НА-31) і Лозівського району (URDA НА-32).
- За QSO з ювілейною станцією EN150LOZ нараховується 50 пунктів,
- За QSO з радіоаматорами міста та району нараховується 20 пунктів
- На УКХ пасмах пункти подвоюються для радіоаматорів за межами Харківської обл.
- Повтори дозволені на різних діапазонах та різними видами випромінювання.
- Радіоаматорам міста і району необхідно провести не менше 150 QSO.
Диплом безкоштовний.
Заявку для отримання диплому необхідно направити до 16 жовтня 2019 року дипломному менеджеру:
Перевала Миколі (US5LD) на адресу [email protected]
Успіху вам в дипломінгу!
+ 0 -

За Вас, за нас, и за МАРРАД


alt  Согласно плана мероприятий радиоклуба «МАРРАД» г.Мариуполь, 10 -11 сентября 2019 года, на берегу Азовского моря, на базе отдыха «Романтик» в п. Мелекино будет проходить двенадцатый фестиваль радиолюбителей «Золотая осень Приазовья – 2019». Оргкомитет планирует быть на месте проведения фестиваля с 9 по 12 сентября. В эти дни на КВ-диапазонах 80 – 20 м SSB и CW будет  работа радиостанция UX8IXX/p. Также предполагается работа в эфире участников фестиваля своими личными позывными CALL/р. Место расположения относится к природному парку «Меотида» референция URFF-048.

  В 2019 году радиоклуб МАРРАД отмечает свое 25-летие. В связи с этим, мы учредили диплом «За Вас, за нас, и за МАРРАД”. В связи с краткосрочностью мероприятия, с 9 по 12 сентябрядиплом выдается за одну связь с радиостанцией UX8IXX/p, или любым участником фестиваля, работающим своими личными позывными - CALL/р.

  Диплом «За Вас, за нас, и за МАРРАД» в электронном виде высылается бесплатно на адрес указанный в заявке, составленной в виде выписки из аппаратного журнала, в любом из текстовых форматов. В ней необходимо указать название диплома, Ф.И.О. соискателя, QTH, дату оформления заявки, адрес Вашей электронной почты, и проведенные радиосвязи. Она должна быть представлена как вложение к электронному письму, и направлена в срок до 10 октября 2019 года, менеджеру этого диплома, Волощуку Сергею Викторовичу, US8IGK, на его электронный адрес: [email protected]

Менеджер оставляет за собой право проверки связей предоставленных в заявке.

СОВЕТ радиоклуба «МАРРАД»

+ +1 -

Диплом «УДАЙ ТИХОПЛИННИЙ»

 Диплом «УДАЙ ТИХОПЛИННИЙ»

Для отримання диплому необхідно провести 1 (один) зв'язок з радіоекспедицією EN5RFF.
Будь-яким видом модуляції – CW/SSB/DIGI, або 1 (один) зв'язок з позивним колективної радіостанції радіоклубу «Прилуки» -UR4RZX/P, починаючи з 12 травня 2019р.
Заявку на диплом висилати у довільній формі менеджеру – [email protected]
+ 0 -

Диплом «Глухів»


alt  В рамках 10-ти річчя міжнародної дипломної програми Всесвітні замки та фортеці (WCA та українська UCFA) з міста Глухів, Сумської області (за міжнародним каталогом UR-00111) з 01 по 30.06.2019 року буде працювати аматорська радіостанція з ювілейним позивним ЕО10А. В цей час є можливість виконати умови диплому "Глухів", для якого треба набрати 100 балів за проведення QSO з радіоаматорами м. Глухова та Сумської області.

- за QSO з EO10A нараховується - 25 балів

- за QSO з аматорами м. Глухова - 10 балів

- за QSO з аматорами Сумської обл. - 5 балів

QSO з радіостанцією EO10A обов’язкове!

  Зараховуються радіозв'язки на різних діапазонах та різним видом випромінювання. Для аматорів дальнього зарубіжжя та на смугах 50 МГц і вище бали подвоюються. Диплом видається в електронному вигляді (з високою якістю для самодрукування) на вказану заявником е-адресу. Заявки на диплом приймаються в електронному текстовому форматі (за зразком типу CABRILLO) на адресу: [email protected]
Диплом-менеджер Vlad - UT8AS

+ 0 -


  • Ліга Радіоаматорів Волині
  • Дипломна програма UFF - Українська Флора Фауна
  • UR-QRP CLUB