DX-экспедиции в апреле 2020

QRZ:Портал для радиолюбителейЛОЗОВА-150

ЛОЗОВА-150

Дні активності з нагоди 150-річчя заснування м. Лозова Харківської обл.
Місто Лозова було засноване в 1869 році як пристанційне селище у зв'язку з будівництвом Курсько-Харківсько-Азовської залізниці. З нагоди ювілейної дати громада радіоаматорів міста і району заснувала диплом "ЛОЗОВА-150".
Дні активності проводяться з 01 по 16 вересня 2019 року.
Для отримання диплому "ЛОЗОВА-150" необхідно набрати 150 пунктів за радіоз'вязки з радіоаматорами міста Лозова (URDA НА-31) і Лозівського району (URDA НА-32).
- За QSO з ювілейною станцією EN150LOZ нараховується 50 пунктів,
- За QSO з радіоаматорами міста та району нараховується 20 пунктів
- На УКХ пасмах пункти подвоюються для радіоаматорів за межами Харківської обл.
- Повтори дозволені на різних діапазонах та різними видами випромінювання.
- Радіоаматорам міста і району необхідно провести не менше 150 QSO.
Диплом безкоштовний.
Заявку для отримання диплому необхідно направити до 16 жовтня 2019 року дипломному менеджеру:
Перевала Миколі (US5LD) на адресу [email protected]
Успіху вам в дипломінгу!
+ 0 -

За Вас, за нас, и за МАРРАД


alt  Согласно плана мероприятий радиоклуба «МАРРАД» г.Мариуполь, 10 -11 сентября 2019 года, на берегу Азовского моря, на базе отдыха «Романтик» в п. Мелекино будет проходить двенадцатый фестиваль радиолюбителей «Золотая осень Приазовья – 2019». Оргкомитет планирует быть на месте проведения фестиваля с 9 по 12 сентября. В эти дни на КВ-диапазонах 80 – 20 м SSB и CW будет  работа радиостанция UX8IXX/p. Также предполагается работа в эфире участников фестиваля своими личными позывными CALL/р. Место расположения относится к природному парку «Меотида» референция URFF-048.

  В 2019 году радиоклуб МАРРАД отмечает свое 25-летие. В связи с этим, мы учредили диплом «За Вас, за нас, и за МАРРАД”. В связи с краткосрочностью мероприятия, с 9 по 12 сентябрядиплом выдается за одну связь с радиостанцией UX8IXX/p, или любым участником фестиваля, работающим своими личными позывными - CALL/р.

  Диплом «За Вас, за нас, и за МАРРАД» в электронном виде высылается бесплатно на адрес указанный в заявке, составленной в виде выписки из аппаратного журнала, в любом из текстовых форматов. В ней необходимо указать название диплома, Ф.И.О. соискателя, QTH, дату оформления заявки, адрес Вашей электронной почты, и проведенные радиосвязи. Она должна быть представлена как вложение к электронному письму, и направлена в срок до 10 октября 2019 года, менеджеру этого диплома, Волощуку Сергею Викторовичу, US8IGK, на его электронный адрес: [email protected]

Менеджер оставляет за собой право проверки связей предоставленных в заявке.

СОВЕТ радиоклуба «МАРРАД»

+ 0 -

В ефірі EM2019ARDF


alt  3-й Чемпионат мира среди юношей по ARDF пройдет с 30 июня по 4 июля 2019 г. в г. Винница. Его организаторами, по поручению IARU, будут UARL и Областная государственная администрация. Соревнования подобного ранга пройдут в Украине впервые.

  Примут участие 105 спортсменов из 13 стран (9A – 6, BY - 10, DJ - 4, ER - 8, EW - 4, LY - 2, LZ - 2, OK - 18, OM – 9, S5 – 4, SP – 10, UR – 20 и YO - 8). Всего (вместе с представителями, тренерами и гостями) – 153 человек.

  В период с 15.06 по 15.07.2019 в эфире будет работать СПС EM2019ARDF.

+ 0 -

Диплом «Глухів»


alt  В рамках 10-ти річчя міжнародної дипломної програми Всесвітні замки та фортеці (WCA та українська UCFA) з міста Глухів, Сумської області (за міжнародним каталогом UR-00111) з 01 по 30.06.2019 року буде працювати аматорська радіостанція з ювілейним позивним ЕО10А. В цей час є можливість виконати умови диплому "Глухів", для якого треба набрати 100 балів за проведення QSO з радіоаматорами м. Глухова та Сумської області.

- за QSO з EO10A нараховується - 25 балів

- за QSO з аматорами м. Глухова - 10 балів

- за QSO з аматорами Сумської обл. - 5 балів

QSO з радіостанцією EO10A обов’язкове!

  Зараховуються радіозв'язки на різних діапазонах та різним видом випромінювання. Для аматорів дальнього зарубіжжя та на смугах 50 МГц і вище бали подвоюються. Диплом видається в електронному вигляді (з високою якістю для самодрукування) на вказану заявником е-адресу. Заявки на диплом приймаються в електронному текстовому форматі (за зразком типу CABRILLO) на адресу: [email protected]
Диплом-менеджер Vlad - UT8AS

+ 0 -

В ефірі EN60KSR


alt   До 60 річчя Рівненського спідвею в період з 1 травня по 10 жовтня 2019 року в радіоефірі буде працювати СПС EN60KSR. За проведений радіозв'язок з СПС можна отримати спеціальну QSL картку та пам'ятний електронний диплом. Дипломний менеджер: [email protected] . Також за результатами роботи з СПС  - найактивнійших кореспондентів, що проведуть найбільшу кількість контактів по діапазонах та видах модуляції нагородять цінними призами спідвейного клубу Рівного.

   Активність СПС організовано Рівне DX клуб UT1KWA,  за підтримки Рівненської обласної організації ТСОУ, Рівненського клубу вболівальників Рівненського спідвею, Рівненського спідвейного клубу, Відокремленого підрозділу Громадської спілки Всеукраїнська радіоаматорська Ліга та спортивного радіокоментатора Вячеслава Крижанівського.UT1KWA, Rivne DX Club

+ 0 -


  • Ліга Радіоаматорів Волині
  • Дипломна програма UFF - Українська Флора Фауна
  • UR-QRP CLUB