DX-экспедиции в июне 2022

QRZ:Портал для радиолюбителей

Диплом «Бурштиновий край»


alt   Рівненське обласне відділення Ліги радіоаматорів України, разом з усіма радіоаматорськими організаціями та клубами області, з 9 по 15 січня 2017 року буде проводити тиждень активності на КХ та УКХ діапазонах. Цей захід надає унікальну можливість всім бажаючим аматорам з різних областей та країн світу виконати умови для отримання нового диплому «Бурштиновий край», а також  умови дипломів, що видаються у Рівненській області. Під час цієї активності є можливість провести радіозв’язкиз тими районами області, де радіоаматорська активність невисока.

   Щоб отримати диплом «Бурштиновий край», потрібно провести 10 двосторонніх зв’язків (або спостережень) з різними аматорськими радіостанціями Рівненської області. Зараховуються повторні зв’язки лише на різних діапазонах або різними видами роботи на кожному із діапазонів (CW, PHONE, DIGITAL).

   На диплом «Бурштиновий край» також зараховуються радіозв’язки, що були проведені починаючи з 1 січня 2015 року. Диплом видається безкоштовно у цифровому форматі або з оплатою у паперовому варіанті. Вартість друку диплому становить 9 гривень, а вартість поштових витрат залежить від поштового перевізника (Укрпошта, Нова пошта, Інтайм) і оплачується самим заявником.
   Заявку на диплом (витяг з апаратного журналу радіостанції) можна  написати  у будь-якому текстовому форматі і обов’язково вказати ім’я та прізвище заявника, особистий позивний сигнал та свою поштову і електронну адреси. Заявку потрібно надіслати менеджеру диплому Ткачуку Володимиру Васильовичу (UW5KW) на електронну адресу або звичайною поштою:

Ткачук В.В., вулиця Миру, будинок №40, місто Здолбунів, Рівненська область, 35701
Источник: lrv.net.ua

+ 0 -
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Ліга Радіоаматорів Волині
  • Дипломна програма UFF - Українська Флора Фауна
  • UR-QRP CLUB