DX-экспедиции в декабре 2023

QRZ:Портал для радиолюбителей

МЕМОРІАЛ "90-років з дня народження Лукича, U5NM"

МЕМОРІАЛ "90-років з дня народження Лукича, U5NM"

Меморіал присвячений пам'яті Дмитра Лукича Троїцького - фронтовика, вчителя та справжнього радіоаматора-короткохвильовика, якому 7-го листопада 2016 року виповнилось би 90 років. Дмитро Лукич був засновником та керівником першого у Вінницькій області шкільного радіогуртка. Під його керівництвом у далекому 1957 році в ефір вийшла перша у Винницькій області шкільна короткохвильова радіостанція UB5KMC.
Заходи меморіалу проводить громадська організація "Вінницький обласний спортивно-технічний радіоклуб" (надалі - ВОСТР). Меморіал відкриється 5-го листопада 2016 року о 00.00 укр. днями активності під загальним девізом "Згадаймо Дмитра Лукича, U5NM". Завершення днів активності - 7-го листопада 2016 року в 24.00 укр. Учасники днів активності зможуть отримати новий повноколірний диплом "Наш Дмитрий Лукич", проводячи зв'язки з радіоаматорами, які є членами ВОСТР, а також з іншими радіоаматорами Вінницькій області.
Учасники днів активності з Вінницької області, що працюватимуть в пам'ять про U5NM, які проведуть за три дні активності не менше 90 зв'язків і надішлють відповідний звіт, зможуть взяти участь у першості на приз ГО "ВОСТР". Приз і диплом за перше місце отримає радіоаматор, який займе в першості перше місце. Учасники першості, які посядуть друге - п'яте місця, отримають відповідні дипломи та призи від спонсорів. Решта учасників першості отримають диплом в електронному вигляді безкоштовно, повідомивши для цього свою електронну пошту.
Учасникам днів активності з інших регіонів, для отримання диплому необхідно набрати не менше 90 балів за проведення зв'язків з радіоаматорами з Вінницької області. Кожен зв'язок з радіоаматором - членом клубу ВОСТР, дає 5 балів в загальний залік. Інші радіоаматори з Вінницької області дають в залік 3 бали. Повтори зараховуються в різні дні, на різних діапазонах та різними видами випромінювання.
Дипломи, відпрацьовані в меморіалі "90-років з дня народження Лукича, U5NM" - безкоштовні. Для отримання паперових дипломів, оплачується тільки вартість пересилки: 10 грн по Україні і 3 у.о. за кордон. Заявки на участь в першості і на отримання паперового диплому разом з оплатою його пересилання направляються за адресою: 21012, м.Вінниця-12, а / с 6212, Пращук В.В. Заявку на отримання диплому в електронному вигляді надсилати на Е-mail: [email protected]. Паперові дипломи, на вимогу, також можуть бути надіслані по Україні через QSL-бюро ГО "Всеукраїнська радіоаматорська Ліга", а / с 33, м.Київ, 01001. Термін подачі заявок - до 31 грудня 2016 року.
На завершальному етапі меморіалу 7-го листопада 2016 року буде проведено змагання "Радіоінформ-тест 2016", яке в цьому році також пройде під девізом "Згадаймо Лукича, U5NM". Положення "Радіоінформ-тест 2016"
+ 0 -
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Ліга Радіоаматорів Волині
  • Дипломна програма UFF - Українська Флора Фауна
  • UR-QRP CLUB